robinsonfus.pl

Wycieczki do Francji

Wycieczkownia to profesjonalne biuro podróży z wieloletnim doświadczeniem. Przez kilka lat swojej działalności przewodnicy pracujący w Wycieczkowni odwiedzili już setki, a może i tysiące razy Francję i Anglię, dzięki czemu doskonale wiedzą, jak sprawnie poruszać się po tych krajach i które zabytki naprawdę warto zobaczyć. Oferta Wycieczkowni to wycieczki dla szkół – nauczycieli i uczniów, jak i samych nauczycieli, którzy chcą odpocząć od codziennych obowiązków i zobaczyć coś nowego.

            Dlaczego warto skorzystać z oferty przygotowanej przez Wycieczkownię? Ponieważ wyjazd zostanie zorganizowany przez ludzi, którzy kilkukrotnie odwiedzili już Francję i Anglię i doskonale wiedzą, jakie są punkty obowiązkowe zwiedzania i co warto zobaczyć dodatkowo. Ponadto, dzięki świetnej znajomości tych krajów i atrakcji, jakie można w nich zobaczyć, są oni w stanie niemalże idealnie dopasować program wycieczki do wieku jej uczestników, sprawiając tym samym, że organizowane przez nich wycieczki są atrakcyjne dla każdej grupy wiekowej.

            Zastanawiasz się, dlaczego ceny w Wycieczkowni są wyższe niż w innych biurach podróży? Odpowiedź jest prosta – Wycieczkownia nie oszczędza na atrakcjach i jeżeli w danym państwie jest coś, co naprawdę warto zobaczyć,to z całą pewnością zostało to uwzględnione w planie wycieczki. Twórcy biura wycieczkowania traktują swoich klientów poważnie, dlatego organizując dla nich wycieczkę chcą, żeby była ona na jak najwyższym poziomie. Doskonale zdają oni sobie sprawę z tego, że część z uczestników wycieczki wybiera się do Francji lub Anglii zarazem pierwszy i ostatni raz w życiu, dlatego dokładają wszelkich starań, żeby podróż ta rzeczywiście była niezapomniana.

            Nie zastanawiaj się dłużej, które biuro podróży wybrać i skorzystaj z oferty przygotowanej przez Wycieczkownię. Gwarantujemy, że nie będziesz żałować! Poznaj szczegóły i przykładowy plan wycieczki na stronie internetowej biura – www.wycieczkownia.pl


Biuro Podróży Wycieczkownia
Bażyńskich 8/33
87-100 Toruń
tel. 698149019