robinsonfus.pl

Biura Poznań

Jeżeli właśnie planujesz otwarcie własnej działalności gospodarczej w Poznaniu, doskonałą propozycją dla Ciebie będzie Storico Business Park, które posiada biura do wynajęcia w Poznaniu. Jest to propozycja skierowana do osób indywidualnych jak również podmiotów biznesowych. Storico jest kompleksem budynków przystosowanych do prowadzania działalności biznesowej, a także magazynowania różnych sprzętów, przedmiotów. Poznań stanowi miasto tętniące życiem, a więc ma doskonałą lokalizację. Dlatego też otwarcie własnej działalności właśnie w tym miejscu jest o tyle dobrym pomysłem, gdyż z pewnością nie zabraknie w nim osób chętnych do skorzystania z usług związanych z Twoją działalnością. Kolejnym plusem będzie możliwość wykorzystania do własnych celów magazynów, które znajdują się w Storico Business Park. Zapewne taki magazyn okaże się bardzo przydatny do składowania ważnych dla Ciebie rzeczy. Wynajęcie magazynu w Storico da Ci:

  • stały dostęp do magazynu – co jest bardzo ważne, a to za sprawą tego, iż Storico czynne jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę,
  • możliwość korzystania z indywidualnej karty, która pozwoli na wchodzenie i wychodzenie z budynku o każdej porze dnia i nocy, zgodnie z Twoimi potrzebami,
  • całkowitą ochronę Twoich rzeczy - budynek ten jest chroniony nieprzerwanie, co sprawia, że klient nie musi denerwować się o dobytek, ważne dokumenty czy sprzęty pozostawione wewnątrz magazynu czy w biurach.

Przestronne biura w Storico Business Park są tak zaaranżowane, żeby można było w nich podłączyć różne multimedia, co umożliwi Ci przeprowadzenie w pomieszczeniach szkoleń czy spotkań biznesowych. Wokół magazynów znajdują się place utwardzane, które mogą służyć do składowania materiałów. Warto również wspomnieć, że same pomieszczenia wewnątrz budynku są ładne, duże, „świeże”, a wiadomo, że estetyczny wygląd biura ma przecież istotne znaczenie i świadczy o profesjonalności.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów skontaktuj się z firmą Storico Business Park.


Storico sp. z o.o.
Firlika 26
60-692  Poznań
tel. +48 530 751 809

Zobacz także:

Meble warsztatowe

Meble warsztatowe

Wysokiej jakości zewnętrzne palarnie

Wysokiej jakości zewnętrzne palarnie

Regały wysokiego składowania

Regały wysokiego składowania