robinsonfus.pl

Poradnia małżeńska w Warszawie

Przypadki, w których konsultacje psychiatryczne czy też rozmowa z psychoterapeutą będą wskazane jako najlepsza forma odnalezienia pomocy i poprawy swojego komfortu życia są zazwyczaj dość jasne, chociaż objawy problemów psychicznych obejmują szerokie spektrum, od wypalenia zawodowego przez objawy psychosomatyczne, takie jak choćby pozbawione innego powodu drżenie rąk, aż po problemy w relacjach w rodzinie czy małżeństwie. W Instytucie Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (w skrócie INZPiRO) pracuje zespół psychologów posiadających podstawę wielu lat kształcenia oraz praktyki pozwalającej wybierać najlepsze sposoby odpowiadania na każdy typowy lub mniej typowy problem, jaki pojawia się w życiu i jest niemożliwy do skutecznego rozwiązania samemu. INZPiRO zatrudnia specjalistów oferujących między innymi:
  • konsultacje psychiatry i psychoterapeuty,

  • psychoterapię indywidualną dla dorosłych,

  • terapię dla młodzieży,

  • terapię dla rodzin,

  • terapię dla par, związków, małżeństw,

  • terapię grupową,

  • treningi nakierowane na rozwój osobisty.W ten sposób osoby, których problem rozwiązać można optymalnie lekami, mogą sięgnąć po tę formę pomocy, a ci, których sytuacja pyta bardziej o psychoterapię, również mogą znaleźć lekarza, który działa w określonej dziedzinie – wszystko w jednym ośrodku w centrum Warszawy i w sieci pod łatwym do zapamiętania adresem http://psychoterapeuci.pl.Różnorodne nurty psychoterapiiOdnalezienie odpowiedniego psychoterapeuty często sprawia klientom w Polsce wyjątkowe trudności, dlatego też prywatna klinika posiada szeroki zespół terapeutów mających za sobą naukę i pracę w renomowanych instytucjach. Specjalizują się na przykład w terapii Gestalt, poznawczo-behawioralnej, psychodynamicznej czy też psychoanalitycznej, z których każda ma inne metody i potencjał. Każdy z terapeutów ma też sprawy, którymi często się zajmuje, INZPiRO jest więc miejscem i dla osób zainteresowanych poradą małżeńską w Warszawie, i chociażby leczeniem uzależnienia.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

Usuwanie żylaków Poznań

Usuwanie żylaków Poznań

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Yerba mate – godny „następca” kawy

Yerba mate – godny „następca” kawy

Wsparcie dla zaburzeń psychologicznych

Wsparcie dla zaburzeń psychologicznych

Wybierz łóżko przeciwodleżynowe

Wybierz łóżko przeciwodleżynowe